Konferencja „Ochrona innowacji w przedsiębiorstwie – komercjalizacja w czasach pandemii”WEBINAR

26 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Własności Intelektualnej. Jak co roku, Urząd Patentowy RP organizuje konferencję, której zadaniem jest dostarczyć wszystkim wyjątkową dawkę wiedzy, doświadczeń i cennych inspiracji.

Konferencja pt. „Ochrona innowacji w przedsiębiorstwie – komercjalizacja w czasach pandemii” została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Współorganizatorami wydarzenia są: Giełda Papierów Wartościowych oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz. Do udziału zaprosiliśmy wybitnych specjalistów i praktyków z zakresu komercjalizacji innowacji oraz przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii a także instytucji zajmujących się finansowaniem badań i innowacyjnych rozwiązań.

Główne zagadnienia konferencji:

  • Innowacje jako narzędzie wyjścia z kryzysu,
  • Własność intelektualna w przedsiębiorstwach w czasie pandemii,
  • Finansowanie innowacji.

Pobierz pełny program wydarzenia

W tym roku, ze względu na pandemię, konferencja odbędzie się online. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:00 i będzie transmitowane online z siedziby Giełdy Papierów Wartościowych. Transmisja będzie dostępna na stronie internetowej Urzędu Patentowego RP.

Link do transmisji pojawi się na stronie: https://ebazawiedzy.pue.uprp.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia/konferencja-ochrona-innowacji-w-przedsiebiorstwie-komercjalizacja-w-czasach-pandemii-26-kwietnia-2021-r.

Rejestracja nie jest wymagana.


Źródło: https://ebazawiedzy.pue.uprp.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia/konferencja-ochrona-innowacji-w-przedsiebiorstwie-komercjalizacja-w-czasach-pandemii-26-kwietnia-2021-r

PARTNER

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*